O nas

Jesteśmy grupą ambitnych i pełnych pasji ludzi, dla których wyposażenie i dekorowanie wnętrz to prawdziwy sposób na życie. Pracując w sklepie meblowym Edinos.pl, zdobywamy cenne doświadczenie w temacie aranżacji wnętrz, którym chcemy się z Tobą podzielić. Uważamy, że designu oraz dobrego gustu i wyczucia smaku przy aranżacji wnętrz można nauczyć praktycznie każdego. Właśnie dlatego postanowiliśmy założyć portal Sonito.pl. Za  jego pośrednictwem chcemy dzielić się z Państwem naszymi poradami, przemyśleniami oraz sposobami na ciekawego i modnego urządzanie każdego wnętrza domu lub mieszkania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy musi być zainteresowany poradami odnośnie każdego rodzaju wnętrza. Właśnie dlatego na naszej stronie internetowej zamieściliśmy kilka różnych kategorii: garderoba, kuchnia, salon, sypialnia, biuro, łazienka, pokój dziecięcy, pomieszczenie gospodarcze, przedpokój oraz wyposażenie. Mamy wielką nadzieję, że dzięki temu podziałowi każda osoba znajdzie na naszej stronie coś co ją zaciekawi oraz zainspiruje. 

Docelowo chcemy by nasz portal internetowy pomógł każdej osobie, która planuje pięknie urządzić i wyposażyć swoje mieszkanie dom czy też biuro. Oczywiście do lektury naszych wpisów oraz artykułów zapraszamy, także osoby które po prostu interesują się designem oraz wyposażaniem wnętrz. Mamy ogromną nadzieję, że treści które zostaną umieszczone na naszym portalu ułatwią umeblowanie nowego domu lub mieszkania, a także będą początkiem wspaniałej przygody z architekturą oraz aranżacją przestrzeni. Naszym celem jest bez wątpienia rozpropagowanie dobrego stylu oraz wyczucia smaku. 

Z nami szybko zrozumiesz i poznasz podstawowe zasady, którymi powinieneś kierować się podczas wyboru mebli oraz sprzętów do różnych pomieszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań lub sugestii serdecznie zapraszamy Cię do skontaktowania się z nami za pośrednictwem podanego na stronie adresu mailowego. Chętnie zapoznamy się z opiniami oraz sugestiami naszych czytelników. Mamy nadzieję, że lektura naszych artykułów będzie dla Ciebie szczególnie wciągająca!

Zespół Sonito